Persbureau Sport Info Sports

  • Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte
Home

Winterjogging te Deinze

E-mail Afdrukken PDF

Christophe De Ketelaere bij de mannen en Rita Delodder primus bij de vrouwen.

Winterjogging te Deinze
Mannen

1. Christophe De Ketelaere de 12, 9km. in 42:18
2. Peter De Ketelaere 42:22
3. Luc Van Asbroeck 42:44
4. Kristof Van Den Berghe 42:46; 5. Johan Descheemacker 42:48; 6. Wesley De Mulder 44:12; 7. Chris Verhaeghe 44:16; 8. Pedro Vandewalle 44:50; 9. Thomas De Schutter 44:53; 10. Samuel Galle 47:13; 11. David Liviau 47:39; 12. Peter De Petter 48:14; 13. Joris Devogelaere 48:23; 14. Gunther Ghyselinck 48:26; 15. Erwin Van De Cauter 49:34; 16. Rik Piccavet 49:36; 17. Alain Bruyneel 50:03; 18. Marc Van Den Berghe 50:32; 19. Marc Van Den Broecke 52:09; 20. Davy Decuman 53:34; 21. Hans Pacque 53:55; 22. Geert Ryckaert 54:05; 23. Peter Wandels 54:08; 24. Filip Van Cauwenberghe 54:42; 25. Jan Porrez 54:58; 26. Gunter Van Driessche 55:01; 27. Dirk De Pandelaere 55:12; 28. Jeremy Rens 55:23; 29. Dirk De Keukeleire 55:39; 30. Peter Roos 55:41.

Vrouwen

1. Rita Delodder de 12,9km. in 54:07
2. Mieke Van Thuyne 54:40
3. Sabine Maes 60:47

 

AC
Mannen

1. Stijn Lammens (HCO) de 3,28km. in 10:00
2. Dries Depoortere (AVR) 10:01
3. Kevin Cnudde (STAX) 10:03
4. Xavier Rondas (RIEM) 10:07; 5. Lieven Vandeweghe (KKS) 10:26; 6. Dries Maertens (HAC) 10:28; 7. Pieterjan Roeygens (HALE) 10:29; 8. Niels Piccavet (AVME)10:30; 9. Lieven Vandenbroucke (EA) 10:31; 10. Pieter Vandenbroucke (AVR) 10:32; 11. Duchan Laplace (AVMO) 10:52; 12. Pieter Coene (FLAC) 10:59; 13. Geoffrey Samyn (EAH)11:02; 14. Bert Hoornaert (FLAC) 11:18; 15. Remi Mazi (CSF) 11:43.

Senioren (Mannen)

1. Mathijs Casteele (KKS) de 8,88km. in 27:55
2. Boris Ogourtsov (OLSE) 28:17
3. Frederik Colpaert (AVMO) 28:28
4. Kristof Mouton (RIEM) 28:44; 5. Dieter Van De Walle (AZW) 28:58; 6. Jochen Tourlousse (MACW) 29:33; 7.Karel Moerman (MACW) 29:34; 8.Johny Van Den Berghe (HALE) 30:00; 9. Yves d’Harveng (MOHA) 30:35; 10. Davy Acke (HALE) 30:45; 11. Frederik Keersebilck (AVR) 30:50; 12. Steven Broucke (MACW) 31:22; 13. Kevin Brysbaert (FLAC) 31:54; 14. Frank Van Lierde (AHDL) 33:10; 15. Alexander Eggerick (AVMO) 33:20; 16. David Royer (MACW) 34:15; 17. Peter Verstraete (MACW) 34:56; 18. Pieter Vulsteke (NA) 35:44.

Vrouwen

1. Marieken Verhaeghe (DCLA) de 5,16km. in 18:39
2. Griet De Waele (DEIN) 18:45
3. Charline Vanneste (AVR) 18:52
4. Nina Lauwaert (VOLH) 19:08; 5. Ine De Stoop (DEIN) 19:11; 6. Liesbeth Vandevelde (AVMO) 19:30; 7. Annelies Deketelaere (HAC) 19:59; 8. Patricia Delvael (AVR) 20:19; 9. Nele Vande Kerckhove (HCO) 20:31; 10. Lies Deruddere (NA) 20:40; 11. Lore Tack (AVMO) 21:01; 12. Saskia Vens (AVR) 21:48.